Starten bij witte puntjes
Dankzij een Crown MH behandeling kiemen de aardappelen ‘met de handrem’ erop en witte puntjes verschijnen veelal in januari. Om de kosten voor het kiemvrij houden van aardappelen gedurende de bewaring zo laag mogelijk te houden is het daarom raadzaam om de Crown MH toepassing maximaal uit te nutten en pas met de kiemremming te starten als de witte puntjes zich gaan ontwikkelen.
Robuust op grotere kiemen
De dosering kan per toepassing worden aangepast en onder zeer uiteenlopende omstandigheden worden ingezet. Ook wanneer de kiemen groter zijn.
Ook in gedeeltelijk gevulde schuren
Als de schuur niet maximaal is gevuld blijkt keer op keer dat Biox-M de beste keuze is voor een robuust resultaat. Praktijkervaringen laten zien dat ook in deze situaties een goede kiemremming mogelijk is met Biox-M.
Waarom Biox-M?
Advies (na Crown MH)
Lees meer informatie over Biox-M >>
Gebruik gewasbeschermingsmiddelen veilig. Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie.